Ukr_witze

-------------------------------------------------------------------------------------
Сидять два кума під деревом і випивають.
Один говорить:
- Куме, а чого ми на вулиці сидимо? Пішли до хати -сядемо, вип'ємо...
- Та нi, мені незручно...
- Чого це тобі незручно? Пішли!
- Та незручно мені.
- Так чого ти бурмочеш? Незручно...Чого тобі незручно?
- Я...це...з твоєю дружиною спав!
- Тю дурня! Я з нею щодня сплю, так що мені тепер у хату не заходити? Пішли...
----------------------------------------------------------------------------------------

и так далее